22 221 89 01
502 301 001

Nasz zespół

mgr Justyna Zielińska

mgr Justyna Zielińska

Terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, fitoterapeuta, dietetyk profilaktycznej i leczniczej medycyny chińskiej, doradca medycyny klasztornej Świętej Hildegardy, psychodietetyki i dietcoachingu.

Współpracuje z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego w Łodzi w zakresie terapeutycznych zajęć kulinarnych dla osób z SM, wprowadzając zdrowe nawyki i kuchnię roślinną, bez pszenicy, nabiału i cukru. Posiada 10-cio letnie doświadczenia w realizacji projektów zdrowotnych dla Stowarzyszeń i Fundacji, Domów Kultury, firm prywatnych w Łodzi i całej Polsce. Prowadziła kilkuletnie projekty dla dzieci w szkołach, w tym również z dziećmi autystycznymi, projekty nagrodzony przez Prezydenta Miasta Łodzi.

Posiada 10-letnie doświadczenie w konsultacjach indywidualnych związanych z odżywianiem oraz cykl warsztatów i konsultacji indywidualnych dla osób z depresjami i zaburzeniami nastroju dla Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych w Łodzi. Współtwórca Fundacji Życie w Harmonii w Łodzi, Pracowni Odżywiania Naturalnego Kura Modowa oraz Pogotowia Zakwasowego Łódź i Kaniewo.

Kocha kontakt z naturą i spokojną aktywność na świeżym powietrzu. Miłośniczka Slow Jogging, kuchni roślinnej oraz życia rodzinnego.

Facebook