22 221 89 01
502 301 001

Nasz zespół

Dietetyka WG TMC

mgr Joanna Piotrowska

mgr Joanna Piotrowska

Dietetyk wg TMC

Absolwentka Dietetyki na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji warszawskiej SGGW. Kilka lat prowadziła bloga, na którym dzieliła się zdobytą wiedzą, doświadczeniem, niebanalnymi przepisami i jednocześnie zachęcała swoich pacjentów do zdrowego odżywiania, które nie musi, a nawet nie powinno być trudne czy bez smaku.

Rozpoczęcie praktyki jogi w naturalny sposób pociągnęło za sobą zainteresowanie dalekowschodnimi sposobami dbania o zdrowie, leczenia pożywieniem i rozwojem duchowym. Doświadczenia poznanych osób, które dzięki medycynie alternatywnej odzyskały zdrowie sprawiły, iż postanowiła poznać metody od tysięcy lat praktykowane w Chinach i Indiach.

Fascynacja niesamowitym światem roślin (zadeklarowana wegetarianka!), leczniczymi właściwościami ziół i pasja do gotowania zaowocowały ukończeniem kursu dietetyki wg TMC w Akademii Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Warszawie (2017), który okazał się początkiem niesamowitej przygody. Dzięki zdobytej wiedzy stara się pomagać pacjentom wrócić do zdrowia, zainspirować ich do eksperymentów w kuchni i życia w harmonii ze światem.

Facebook