22 221 89 01
502 301 001

Relaksacji w dźwiękach mis i gongów

Zapraszamy do udziału w „Relaksacji w dźwiękach mis i gongów”, podczas której udamy się w niezwykłą podróż na spotkanie z własnym ja, przy delikatnych dźwiękach terapeutycznych mis oraz wibrujących, głębokich dźwiękach gongów. Głębokie, niskie wibracje gongu i czyste dźwięki mis tworzą harmonizującą przestrzeń dźwięku. Przebywanie w takiej przestrzeni jest niesamowitym doświadczeniem, podróżą do własnego wnętrza, wyzwalającą kreatywność i pierwotną, wewnętrzną radość. Harmoniczne tony i wibracje otulają i przenikają do wnętrza ciała, wprowadzają w stan głębokiej relaksacji, harmonizują półkule mózgowe. Pod wpływem tych wibracji mózg przechodzi ze stanu aktywności w stan głębokiego odprężenia gdy pojawiają się fale alfa lub theta, wydłuża się i pogłębia oddech, ciało i umysł są głęboko zrelaksowane, uwalniają się napięcia na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym. W wyniku głębokiej relaksacji w ciele aktywują się autoregeneracyjne zdolności organizmu i następuje uzdrawianie na wielu poziomach.

Relaksacji doświadczamy w pozycji leżącej na macie,  prosimy w celu zadbania o swój komfort o przyniesienie własnych karimat, śpiworów, kocy i poduszek.

Prosimy o punktualne przybycie, po rozpoczęciu relaksacji nie ma możliwości dołączenia.

Prowadząca: Joanna Reszka, terapeutka medycyny chińskiej,  absolwentka szkoły TOMO, masażystka shiatsu oraz masażystka dźwiękiem wg metody Petera Hessa.

Data:

5 kwietnia 2019

17 maja 2019

Cena: 50 złotych

Informacje i zapisy:         502 301 001

Facebook